| MileyS a întrebat:

Ati fost in cantonament? Cum este? Eu am fost anul trecut si mai merg si anul asta la mare big grin. Eu fac volei... happy Acum...as vrea sa stiu parerea voastra. Mie mi-a placut foarte mult. Ma distram, dar si "munceam". Puteti sa imi povestiti lucruri amuzante din cantonamentul vostru. Dau funda celui mai amuzant lucru.

2 răspunsuri:
| Goofy a răspuns:

Pai sunt multe, si toate lucrurile amuzante vin spontan. Miar lua mult sa stau sa iti zic cele mai amuzante lucruri care mi sau intamplat in cantonamente. Cu siguranta te vei distra, pentru ca vei avea cum. Insa va trebui in primul randd sa e duciacolo pentru pregatirea pe care trebuie sa o faci! Succes

| JeffHardy2011 a răspuns:

1. Pai eu am fost in cantonament la baschet.Si in prima zi antrenorul nostru i-a zis unui coleg sa vina putin la el.Se duce el si atunci antrenoru il ia pe sus si se preface ca il duce la un buldogg ce era intr-o curte. Si mama stii ce tipa colegu ala (mai ceva ca o fata rolling on the floor ) Si Pe acolo era drumul echipei de la hotel la masa. Si cand treceam pe acolo toti ii ziceam lui colegu ala "iaaaa, uite-l pe prietenul tau laughing" si el cand a vazut ca cainele putea sa sara deasupre gardului, goana in fata pe cealalta parte. laughing

2.Sau odata cand eram in camera (eram in camera si cu coleguu ala laughing ) am pus putin sampon intr-o sticla de 2L si apoi am pus si apa.Am amestecat si mereu cand trecea cineva prin fata hotelului
noi le faceam "baita", odata am aruncat aproape un sfert din sticla pe un mos si el nu nea vazut laughing.

Cam atat.

Sper sa iti fie de folos raspunsul meu.

Funda?