| Onutzyk a întrebat:

Ati fost vreodata cu clasa in strainatate? [Adica doar elevii nu si parintzii:X] Eu urmeaza sa merg si nu stiu la ce sa ma astept.

3 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

Am fost si nu e mare lucru, adica e ca si o excursie normala doar in afara tarii si vei petrece mai mult timp pe autocar. sau cu ce mergeti.
Distractie placuta!

| InLove a răspuns:

Eu nu am fost, as vrea, mi-ar fi totusi groaza doar de drum, e uzic sa nu te astepti la prea mult, nu de alt dar asa vei putea fi surprinsa mai usor, daca ai aspectari mai mici iar cele de acolo ti le depasesc cu mult, si totusi nici nu sunt nu stiu ce big grin, si oricum conteaza cel mai mult ca veti vi impreuna, va vet distra, si o sa amintit de vacanta asta! distractie placut

| Myuu a răspuns:

S-ar putea sa mergem in acest an in Germania cu doamna profesoara.