| MissNobody a întrebat:

Ati incercat Tantum Rosa? Cum e? Daca e poate lasati id de mess mai vbwinking

5 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Personal nu l-am incercat dar am citit pe forumuri ca este foarte bun in cazul afectiunilor aparatului genital feminin, gen infectii sau alte probleme.

| AddictedToMDMA a răspuns:

E grav rau TR. l-a incercat motanu' meu!

| zuzu. a răspuns:

Frate semeni cu un baiat pe care il cunosc...si el a incercat si ii sau marit pupilele din cate am inteles. si vedea fantome, se invartea lumea cu el. esti nebun daca incerci chestii din astea si oricum spalaturi vaginal?:o laughing) scarbos e pentru femei poate si pe baieti

| MissNobody explică:

Eu ma refeream la tantum rosa luat ca drog. efectele big grin si sunt fata

| florin_4827 a răspuns:

Auzi baietas Tantum Rosa se folosesc sau mai bine zis femeile in general le folosesc la spalaturi vaginale. Am incercat acum cateva luni, am zis ca mor si alta nu deci tio ei cu halucinatii din alea nasoala ca daca nu esti stapan pe tine chiar daca esti sub influenta Tantumului poti sa delirezi foarte urat pentru. informatii mai multe ma gasesti pe adresa de mess adolf_hitler_toader@yahoo.com