| rosad a întrebat:

Ati incercat vreodata sa va drogati?hee hee

Răspuns Câştigător
| Chocolate a răspuns:

M-am drogat fara sa vreau.
Muream de durere de masea, am baut multe algocalmine si alte calmante iar apoi am baut tuica ca imi mai amortea gingia.
Alcool+medicamente=drogstraight face

14 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu, si nici nu sunt curioasa.

| NinaY a răspuns:

Da big grin si a fost super happy

| JustMe a răspuns:

Nu, inca nu am incercat. Dar sincer sunt foarte curioasa si intr-o zi voi incercam, dar nu cocaina sau heroina, ci eventual iarbatongue

| Insurgent a răspuns:

Nu, si nici nu vreau sa incerclaughing... o data ce incepi nu te mai poti lasa

| danycosty a răspuns:

Nu! Mi se pare o prostie enorma.
In primul rand sunt interzise
In al doi-lea rand nu pricep asta.Adica de ce ai incerca asa ceva? Iti provoaca dependenta, asa ca mai bine sa nici nu vezi asa ceva vreodata.Pana la urma ai face orice pentru ele si ai ajunge fara bani.Se poate ca din cauza excesului sa poti muri.

| Un NiMeNi CeLeBrU a răspuns:

Nu.si nici nu vreau. mi-e bine asa cum suntwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing cu gandu'

| bluepuff a răspuns:

Da...si am simtit lucruri ciudat de placute.
Nu iti recomand sa incerci dar ai putea, incercarea moarte n`are.winking

| rosad explică:

Nu provoaca dependenta daca esti rezistenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu provoaca dependenta de ce ii vad disperati?
Si... cat poti rezista > pana cazi in dependenta.
[ Nu am incercat, cafeaua nu imi place, nici fumul laughing alte " din astea " nu am incercat ]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma droghezlaughing.
In fiecare zi red bull laughing, deja sunt dependenta, daca nu beau nu prea pot fi super, extra fericitatongue.

| Petronela a răspuns:

Nu pentru ca mi se pare o prostie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...laughinge super dar nu cocaina sau heroinalaughingn-am ajuns la alea.laughingsi nici nu vreaustraight faceiau pure:X si joint:X

| YesOMG a răspuns:

Eu da. am gasit chiar si marijoana la bunicu in gradina. e de fapt o buruiana pe care bunicii mei o numesc canepa. de fapt mai toti bunicii. Dar eu una am incercat si e suuuupeeerr!