| AnonimFaraPereche a întrebat:

Ati intrat vreodata pe Deep Web? Ati vrea sa intrati macar odata sa vedeti cum e?

6 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Zilnic.De acolo imi satisfac toate poftele murdare legate de monitorizare FBI si persoane care stau live pe toaleta.

| AnonimFaraPereche explică (pentru WaterDrop):

Esti ironic/ă?

| whatevernvm a răspuns (pentru AnonimFaraPereche):

Nu, e serios. Si eu fac asta cand am ma masturbezzz la video-uri cu copii batuti si decapitari live pe deepweb, vrei sa stii cum?

| Madesz a răspuns:

Ce-i aia

| alexandru0sorin a răspuns:

Man eu m-am uitat la desene animate pe dep web odata big grin

| suntsuper a răspuns:

Da, nu e asa interesant pe cum se zice. povesti. daca ar fi persoane care chiar fac treburile care se spun despre Deep web, sigur le-ar face altundeva, si nu acolo