| emma21 a întrebat:

Ati observat ca atunci cand astepti ceva cu nerabdare pare sa nu mai vina?
si ca zilele par saaaptamani?
voi ce faceti ca sa treaca timpul in momente de-astea?

4 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Da, întotdeauna mi se întâmplă aşa.
De exemplu acum sunt plecată din ţara, mai am 2 săptămâni şi mă întorc.Trece aşa de greu şi e aşa de plictisitor, cu cât aştept mai mult clipa cu atât parcă se lungeşte timpul.
Nu fac altceva decât să mă uit la filme, seriale, să citesc, să mănânc şi când vin părinţii de la muncă mai ies pe la magazine, în parc sau pe altundeva.
Oricum, m`am obişnuit, întotdeauna sunt nerăbdătoare şi păţesc aşa, aştept clipa şi parcă ea fuge de mine.
Ceau!

| TurnOn a răspuns:

Pai...ocupati timpul cu alte lucruri! fa-ti un program fain si sa vezy cum trece timpul iar daca treci de jumatate din zilele din care astepti ceva sa iti zici : a trecut mult, mai e pootin! sau gaseste-ti un eveniment care sa-l astepti mai aproape! a sau stiu! compune-ti un cantec cu evenimentul ala la care sa inlocuiesty zilele ramase
! P.S daca il compui sa mi-l trimiti prin mesaj plzz puppy dog eyes! sper ca te-am ajutat! paakiss

| hiphoph4ever a răspuns:

Asc fuego.laughing)

| SandraC a răspuns:

Stii ce trebuie sa faci ca sa treaca timpul mai repede? incearca sa faci ceva distractyiv, ceva care te captiveaza.La mine merge de fiecare data.Nici nu imi dau seama cat de repede zboara timpul. Sper ca ti-am fost de folos! Pa, pa!