| Ghindă a întrebat:

Ati plans prima data cand ati urmarit filmul Titanic?

35 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Nu ai cum sa nu plangi la un asemenea film, mai ales la sfarsitul acestuia.
Ti se inmoaie inima, cand vei ca Jack moare si Rose ramane fara el.
Filme ca Titanic nu mai sunt, nici nu o sa mai fie.

Toate cele bune!happy

| Jony123 a răspuns:

Nu, eu sunt un dur si nu plag la asa ceva! devil

| Ana a răspuns:

Da

| User a răspuns:

N-am plans nici la Napoli - Steaua, d-apai la Titanic...

| AliceHappyGirl a răspuns:

Sincer, da happy

| NoCharachter a răspuns:

Prima data? Wow, l-am vazut la 7 ani prima data si nu puteam sa-l inteleg prea bine, dar in a2a parte a filmului, cea mai dramatica, chiar mi-a venit sa plang. Este un film superb.

| girlloveboy a răspuns:

Nu

| iulyspy a răspuns:

Daa, nooorrrmmmal...de fiecare data plang. Nu stiu de ce...

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Da!
a fost foarte... frumos

| TabooR a răspuns:

Pe mine melodia de la sfarsit m-a facut sa plang putin... din cauza unor amintiri...

| georgyg98 a răspuns:

Da, mai ales cand a murit Jake...

| Denisa_3637 a răspuns:

Nu chiar :d. mi-ai venit niste lacrimi la un moment dat. da in rest nu prea.Chiar radeam intr-un moment pentru ca fratele meu era langa mine si canta sorcova si steaua laughing)!

| doriiy a răspuns:

Da :d si acum mai plang =)

| UnusualV a răspuns:

Da.
l-am vazut si a doua oara si tot am plans.
ma cuprindea asa o stare straight face...

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Cand ma uit la titanic imi vine sa ma pis.

| EMYnescu a răspuns:

Nu nu am plans!

| Cătălina_6063 a răspuns:

Da

| georgy4005 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaa! :X este un film de nota 10! imi dai si mie o funda! returnez!

| Anonim69 a răspuns:

Da. rolling eyes

| cristina_3043 a răspuns:

Nu numai prima data
de fiecare data cand il vad imi scapa cate o lacrimabig grin

| alesia29 a răspuns:

Sincer dalaughing)

| EmotionalKoma a răspuns:

Nu chiar prima data pentru ca eram micuta, dar cand a fost ultima oara la tv, da:X

| CristinaLăvMucAnonim a răspuns:

Dap.Doar la faza cand s`a intalnit Jack cu Rose nu am plans pentru ca era romantic :X:*

| VirtualTime a răspuns:

N-am plans, dar mi-au dat lacrimile sa fiu sincer big grin

| mirunikkk a răspuns:

Da.deoarece este foarte emotionant si de dragoste

| Coral7 a răspuns:

Am plans in hohote cu mama si prietena mea cea mai buna.K am invitat-o intr-o seara la mine si...mrg nu conteaza. Ideea e ca am plns mult. mai ales la sfarsit. :X la un film ca asta nu se poate sa nu-ti fi dat macar o lacrima. asa ori cat de mica ar fi ea. Dar tu, ai plans? big grin

| sayross a răspuns:

Hmmmmm...desi sunt baiat mi-au dat lacrimile, a fost un film foarte dramatic

| pitiqaa a răspuns:

Nustraight face...deshi o fost fain filmu...love struck cam lung laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar cateva lacrimi in ochihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da