| 120daniela123 a întrebat:

Ati simtit vreodata ca vi se taie respiratia cand vedeti o persoana? cand si despre ce persoana este vorba? cel mai frumos raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| Manyna a răspuns:

Da,este vorba despre logodnicul meu.Inainte de a ne muta impreuna ne intalneam mai mereu in oras si se intampla cadeodata sa ajung prima si sa-l mai astept max o jum de ora,in cateva secunde cat dura sa coboare din autobuz si sa ajunga la mine mi se inmuiau picioarele, radeam, zambeam fara motiv si nu ma puteam abtine, tremuram si inima o lua razna, abia cand ma saruta incepea sa se mai linisteasca.Este cel mai frumos sentiment din lume, sa iubesti si sa fii iubit!

4 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Da,cand am luat prima amenda de circulatiehappy, si cand o fata foarte frumoasa mi-a zambit...o chema Valentinahappy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, am patit odata cand am vazut un politist ca ma opreste. nu stiam daca trecusem de limita cu 50 km sau era la limita.

| Bogdanici_Denisa_2000 a răspuns:

Da sa stii ca e un sentiment frumos ti se inmoaie picioarele ai fluturasi in stomac, iti doresti sa-l saruti pe loc... funda?