| ralucaralu a întrebat:

Ati stabilit data banchetului? Cum credeti ca va fi? Cum va pregatiti? V-ati luat rochie(fetele), sau aveti vreo idee de tinuta, coafura si pantofi?
Noi facem banchetul in 26 mai cu alta scoala.Rochie nu mi-am luat si nu am nici o idee.winkingbatting eyelashes

2 răspunsuri:
| Anemona a răspuns:

Da.noi am stabilit data.mergem pe 28, 29, 30 la herculane dormim acolo 2 nopti cred ca va iesi incredibil ca toata lumea si-l doreste de mult.Eu rochie imi fac pe comanda. rochie stil balerina mov spre roz si cred ca imi iau conversi in picioarebig grin.coafura niste bucle rebele asalaughing. deeabiiia astept.sa imi trimiti si mie un msj sa imi zici cum a fost te rooog:X

| ZambescSiGata a răspuns:

Dap facem banchet pe 22 23 24, si mergem la herculane. Da si am o rochie alba cu buline care o voi purta cu niste pantofi cu toc potrivit, pentru ca nu vreau sa ma impedic pe acolo, iar parul cred ca mi-l indrept cu placabig grinSper sa fie un banchet superrbbbb:X:X.ptk vreau sa am o amintire placuta din generala.:X:XDistractie placuta si tie la banchethappy