| pedaladeacceleratie a întrebat:

Ati vazut filmul 'Little Ashes'?
Cum vi s-a parut?

5 răspunsuri:
| Bloo2 a răspuns:

E un film complex la fel ca si viata si arta lui Dali big grin.

| pedaladeacceleratie explică:

Nu cred ca ai inteles ceva din film straight face Sincer...
E viata lui Salvador Dali. Ti se pare funny?

| pedaladeacceleratie explică:

Ma rog, cum spui tu, e parerea ta straight face

| Elena_9796 a răspuns:

Ingrozitor pentru rolul lui robert pattinson[deoarece era gay]... dar in rest. daca nu mi ar fi placut de el, sau daca nu l as fi stiut sau aflat de el. poate mi ar fi placut.adica este o poveste de dragoste interzisa intre 2 homosexuali. oricum e si foarte funnyhappy
pupici:*

| Elena_9796 a răspuns:

@pedaladeacceleratie da, mi s a parut si funny, si am inteles totul din filmstraight face mi ai cerut parerea. o ai! ceau!