| Alice_6278 a întrebat:

Atzi fost vreodata tradatzi de cineva la care nu te-ai astheptat niciodata? cum vatzi simtzit?

Răspuns Câştigător
| Andrew_8561 a răspuns:

Da...penibilsad:-s

9 răspunsuri:
| Cristi_4255 a răspuns:

Da, eu de 2 ori dar nu stiu de ce, ma simt si acum foarte trist de acele ore asteptate fara sa vina iubita...

| @ll3xXx@NdR@ :x a răspuns:

DA! de prietena mea cea mai buna! chiar acum 2 saptamani! foarte prost! a facut un gest de neexplicat in cuvinte! nu exista prieteni adevarati si cei care exista nu sunt ai mei!;((

| Bacemi a răspuns:

Nu mi s-a intamplat sa fiu tradat astfel de cineva care chiar credeam ca tine la mine. Dar m-a durut cand am vorbit pe tema increderii cu o persoana, am cazut de bun acord si nu a indraznit sa imi spuna adevarul. Atunci a durut. Ma bazam pe ceva sincer, ceva deschis, ceva bun. Stiam ca nu poate dura mult dar am zis sa fie frumos cat dureaza. Si am fost mintit. Nu a fost prea placut.

| 009 a răspuns:

Da si am ramas uimita, socata chiar

| fluturas a răspuns:

Da, de doua ori

eram uimita, surprinsa, nu imi venea sa cred, dezamagita, sad
de o prietena foarte buna, dar am iertat-o, nu stiu cum laughing desi am zis ca nu o iert big grin, iar acum suntem din nou prietene
si de inca un prieten, dar atunci poate a fost si vina mea ca nu-i mai dadeam foarte multa atentie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am fost tradata dar am tradat'o pe cea mai buna prietena[fosta acum], m-am combinat cu ex'ul ei chiar de a doua zi dupa ce i-a dat tipu papucii.sad.
Deci pot doar presupune ca sa simtit oribil, adica se vedea ca a plans mult. Vocea era ragusita, de abia vorbeacrying.

| yoannah a răspuns:

Trădată.thinking E mult spus. Mințită sau neglijata da.
Pai am șters persoana respectiva din toate listele de prieteni (mess, hi5, facebook) și. persoana respectiva find destul de apropiata m-a schimbat in totalitate. Adică nu mai sunt la fel după întâmplarea respectiva. Unde să mai punem nervii, plânsetele și faptul ca ma certam cu toată lumea din prima zi laughing... A trecut straight face Greu... dar a trecutwinking

| iri_4602 a răspuns:

Da:d
de prietena mea cea mai buna
dar am iertato.defaptlaughingcu ea ma cert cateodata foarte urat si nu rezistam certate mai mult de o zis.tot timpul vine la mine si imi spune sa ne impacam. uneori plangand
foarte prost m`am simtit.

| Razvan a răspuns:

Da. Dar ma asteptam.De fapt ma astept de la oricine.Pentru mine nimeni nu prezinta garantie.Nici macar euoh go on
N-am cerut explicatii, nu mi-am facut procese de constiinta, n-am plans, nu m-am consumat.Inseamana pierdere de timp, toate asteawinkingViata merge inainte indiferent daca esti tu fericit sau trist.Sau mai bine zis:"Nimanui nu ii pasa ca esti trist asa ca ai putea la fel de bine sa fii fericit"whistling