| louis3 a întrebat:

Au loc multe discutii despre muzica, dar foarte putine se refera la interpret/a...care credeti ca e cea mai buna voce feminina?

9 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Din strainatate este beyoncehttp://www.youtube.com/watch?v=iR6W1pKnQhk dupa parerea mea :P

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Depinde la ce gen anume de muzică te referi.
De exemplu, după mine cea mai bună voce feminină este Tarja Turunen, dacă ai auzit de ea.

| Luori a răspuns:

@Klaudyu, da cu siguranta si eu cred ca Andra este cea mai buna voce din Romania. Adevarat ca imi mai place si Nicola.

Insa din lume inca ma mai gandesc intre Mariah Carey, Celine Dion si Whitney Houston. Probabil ca nu ma voi hotara niciodata care este preferata xD

| Klara a răspuns:

In niciun caz Andra. Mie mi se pare ca mai mult miorlaie interjectii gen ''ohhh ohhh...yeeah yeahhh'' decat canta. Cea mai buna voce cred ca o detine Neshama Carlebach. Si chiar are o voce superba.
http://www.youtube.com/watch?v=mr2JpGj4tS8
http://www.youtube.com/watch?v=VxePcV4FQe0

| cornel a răspuns:

Andra parerea meahappy

| lays a răspuns:

Pe Diana din trupa Korekt ati auzit-o? are o voce superbahappy. si eu votez cu andra, dar si diana canta foarte bine

| Sylx a răspuns:

Cea mai buna voce feminina de la noi e fara indoiala Andra.

| stresu a răspuns:

Sandra Nasic de la Guano Apes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din starinatate christina aguilera, celine dion si beyonce si din romania paula seling, andra si madalina manole...parerea mea