| catalina_2916 a întrebat:

Au mai mult succes la baieti fetele slabutze si inalte decat cele pitici?

Răspuns Câştigător
| dyanna a răspuns:

Emil, adica ce sa faci cu ele?laughing
sa mananci seminte in capul lor?laughing

22 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Depinde de gusturile fiecaruia. Unoro le plac fetele inalte, altora cele pitice.happyDepinde.happy

| inna a răspuns:

De obicei fetele inalte si slabutze... da depinde si de baiat k daca e unu mic de 1, 65 nu poate s stea cu un model de 1.75 poa si mai bine laughing

Janina
| Janina a răspuns:

De unde descoperirea asta epocala? fiecare cu ce ii place, nu cred ca inaltimea are vreo legatura.

| Ben. a răspuns:

Pai dc pitica isi da silinta mai mult decat deshirata? se spune ca alea dezavantajate fizic sunt cele mai bune la pat :s-ar putea sa fie pentru ultima data!

| MADALINAAAA a răspuns:

Eu cred ca mi mult sarm are o fata inalta.cand trece pe strada atrage atentia tuturor, toate lumea intoarce capul dupa ea si o admira.pe cand o fata mai scuda...nu atrage cu nimic in mod special... oare dc fetele inalte, modelele sunt numite cele mai frumoase femeii ale lumii si nu cele pitici? pentru ca o fata frumoasa e una inalta si slabawinkinge un mega avantaj:*

| anonim a răspuns:

In general imi plac fetele ''pitici'', pentru ca pot sa fac ce doresc eu cu ele.si stii la ce anume ma refer, banuiesc.rolling on the floor
cu alte cuvinte, sunt usor de manevrat in anumite momente.laughing

| Barajag a răspuns:

Nu-i adevarat, doar daca te complexezi ca esti scunda, ajungi sa crezi asa ceva...sarmul unei femei se afla in sufletul fiecaruiahappy

| DiMoDi a răspuns:

Au succes cele simpatice, spirituale, manierate, indiferent de "gabarit" big grin Mă refer la succesul real şi de durată... pentru prima impresie, contează ce-i drept aspectul... dar pentru o relaţie de durată, primează caracterul happy

| cristi a răspuns:

La aspectul fizic cred ca fetele mai inalte si slabute au un avantaj, dar gusturile nu se discutawinking

| anabelisa a răspuns:

Nu ii lege ca fetele mai inalte si slabe atrag baietii intotdeauna!
De exemplu, o prietena de-a mea a terminat a 8 a si are un iubit de 2 ani.Am facut o comparatie intre ea si colega ei care ii suuuuuuuper inalta, Miru fiind mai scunda decat ea.[pretena mea]. Am constat ca Miru fiind mai dezghetata si mai vesela, are incredere in ea si o multime de prieteni, pe cand colega ei abia scoate o vorba, este timida [este mai frumoasa, fara suparare]. Dar n-are acel farmec de a atrage oamenii. Iar iubitul lui miru, vad ca o iubeste foarte mult:o saruta prin pauze, nu-i era rusine cu ea, chiar de fata cu colegii uneori, ea are ochi caprui, par castaniu, nu pot sa spun ca-i asa frumoasa, dar are lipici!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gusturi si gusturi, ce-i place unuia nu trebuie sa-i placa si altuia. Fiecare-si gaseste perechea in cele din urmawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unora la plac inaltele, dar... stii cum se spune: " esentele tari stau in sticle mici".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, fetele mai inalte si cu un aspect fizic placut sunt mereu in avantaj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric. Dar conteaza si sufletul fiecaruia.Baietii mai mult dupa asta se uita, sa fie frumoasa cat de cat dar comportamentul sau sufletul sa fie ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Trebuie să ai lipici, sau "pe vino încoace", nu are relevanță înălțimea, greutatea, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti pitica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat trebuie sa fii inalt ca sa ajungi in sufletul unui om.pate chiar ele sun mai skumpe.deci conteaza gustul fiecaruia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer depinde de formele pe care le are respectiva domnisoara si de bineinteles felul in care se imbraca anume a fi in majoritatea timpului in acelasi pas cu moda si de bineinteles sa incerce sa fie aranjata in cea mai mare parte a timpului in special cand este la scoala sau peafara...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, din pacate da, stiu din propia experientasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal

| florin91 a răspuns:

Gusturile nu se discuta... ce poate fi placut cuiva poate sa nu placa celuilalt...

| maryyna a răspuns:

Da