| anonim_4396 a întrebat:

Au trecut 24 de ore de cand am pus poza la profil si n-a fost acceptata, cum fac sa se accepte? a fost pusa de 3 ori si nimic laughing

asta este poza : https://imgur.com/a/Te8tr, nu cred ca este vulgara... sau nu stiu din ce motiv n-a fost acolo apare : Poza ta va apărea peste tot pe site abia după ce va fi aprobată de un admin, în 24 de ore, are careva solutia?

Răspuns Câştigător
| petitconseil a răspuns:

Daca ai pus ieri poza, adica vineri, asteapta-te ca luni sa apara, pentru ca sambata si duminica se considera week-end pentru toata lumea. happy

2 răspunsuri:
| Staif a răspuns:

Dupa ce ai "ales fisierul", ai facut Salvare profil?