| anonim_4396 a întrebat:

Auzi sa merg intr-o excursie sau sa-mi cumpar pantofi cel mai convingator raspuns castiga funda

Răspuns Câştigător
| 10roxana10 a răspuns:

Eu as alege sa merg in excursie deoarece ai ocazia sa vezi multe lucruri interesante si le vei avea in minte mai mult timp pe cand patofii ii poti cumpara data viitoare
poate nu vei mai avea sansa sa mergi in locul respectiv

funda?

1 răspuns:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă îți cumperi pantofi, îi porți, se vor uza și îi vei arunca; atâta timp cât ai o pereche de pantofi/adidași, optează pentru excursie.
Vei rămâne cu amintiri plăcute ce nu te vor face niciodată să regreți că ai ales să vezi locuri noi, să cunoști diferite persoane, și nu să îți cumperi o pereche de pantofi.
Baftă!