| IrinaDelia a întrebat:

Auziti, am si eu nevoie de o farsa, deci prietena me acea mai buna m-a sunat si mi-a zis ca vrea sa-mi faca cunostinta cu un prieten de-al ei, eu eram in pijama si mam imbracat si am placat.Si cand am ajuns nu era nici un prieten, ci doar Andreaa, o alta prietena! Si vreau sa spun ca mie imi era destul de rau dar numai ca ma ruga atat de insistent m-am dus iar acum vreo sa-mi iau revansa. Dati-mi si mie va rog frumos niste farse dar cat de cat adecvate situatiei! Mersi anticipat! :*

3 răspunsuri:
| XanderLightBow a răspuns:

Spune-i ca ti-ai gasit iubit, dar ai chemat un prieten gras ( adica bombat ) si spune-i sa se prefaca ca va iubiti, iar cand vine prietena ( ii spui tipului ca atunci cand o vede sa o alerge si sa incerce sa o sarute ) sa o fugareasca ala prin casa. In final ii spui fetei ca a fost o farsa si ii spui " Vezi?! Acum ai vazut si tu cum e! Sa nu-mi mai faci nici tu mie! ". FUNDA?

| MusicLOVE125987 a răspuns:

Daca ai posibilitatea, schimba locul butoanelor de la tastaura...se va cam enerva cand in loc de,, A'' ii va aparea,, R'',,,,laughing

| IrinaDelia explică (pentru MusicLOVE125987):

Asta nu-i pot face deoarece si mama sa acceseaza calculatorul