| spawnbkzr a întrebat:

Auziti, am un Lg Kp502 Cookie, am instalat driverul ala pentru LG PC SUITE. Nu imi recunoaste telefonul, zice ca nu exista nici o conexiune desi telefonul e pus in USB + Mufa la telefon, da-ti-mi un driver pentru LG Kp502 Cookie.

Mentionez : am instalat cand era pus usbul in telefon, si fara. Deci nu cred ca e bun driverul.

Link la eroare :http://www.2shared.com/photo/P7bLbmga/pcsuite.html

3 răspunsuri:
| mikkhhell a răspuns:

Posibil sa ai cablul de date defect la una dintre mufe sau chiar mufa telefonului, fa o incercare cu un alt cablu de date imprumutat de la cineva si care stii ca este functional 100%.

| spawnbkzr explică:

E bun cablu... la fel face pe toate cablurile de date

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aşa îmi face şi mie la Samsung, driveru nu e pentru w7...