| Mitzura92 a întrebat:

Auziti, ce inseamna ca se da funda la un raspuns? eu am contul facut recent si nu stiu. multumesc!

Răspuns Câştigător
| AiDuTzA a răspuns:

Decihee hee tu pui o intrebare.si unii raspund, si la fiecare raspuns, iti apare o funda. tu dai pe ea la cel a carui raspuns ti-a placut cel mai multhappy

11 răspunsuri:
| BloodPrison a răspuns:

Adica premiezi cel mai bun raspuns la intrebarea pe care ai pus-o, si funda ii asa ca sa ai la profil mai multe

| Mauve a răspuns:

Atunci cand pui o intrebare si primesti mai multe raspunsuri tu trebuie sa alegi un raspuns castigator.In dreptul tuturor raspunsurilor iti apare o funda si apesi pe ea.Raspunsul castigator adica cel pe care il consideri tu cel mai util, mai complet. Funditele le poti primi daca dai raspunsuri bune, si care le sunt de folos celor care au pus intrebarea.

| RoxxuInna a răspuns:

Adica alegi raspunsul cel mai bun de la intrebarea ta si daca tu raspunzi la intrebarea unei persoane si aceasta considera ca raspunsul tau este ccel mai bun iti da funda
Sper ca ai inteles cevabig grin

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Pai dai funda atunci cand ti se pare ca cel care a raspuns la intrebarea ta merita acea funda si ca raspunsu lui te-a ajutat.
Si funda se da atunci cand dai la intrebarea ta si la fiecare utilizator care a raspuns scrie alege raspunsul castigator. Si il alegi. sper ca ti-e de folos.
PaPa pUp

| Barbiie a răspuns:

Buna big grin daca dai "funda" la un raspuns,inseamna ca este raspunsul cel mai bun!

de exemplu, daca adresezi o intrebare, si iti raspund 10 pers., poti alege raspunsul cel mai bun dandu`i fundita!
succes :*

| sagetator a răspuns:

Dand funda pentru un raspuns inseamna ca l-ai ales ca fiind cel mai bun dintre cele primite

| Ctrl a răspuns:

Dupa ce primesti raspunsul, scrie undeva in dreapta ''Declara raspunsul castigator''; bineinteles ca tu alegi care dintre raspunsuri este castigator, adica ti-a folosit cel mai mult. Sper ca te-am ajutat!

| ade_9971 a răspuns:

Sa dai funda inseamna ca alegi un raspuns care te-a ajutat cel mai mult si i dau funda [cand pui mausul pe acel raspuns o sa-ti apara o fundita portocalie si tu trebuie sa dai pe ea daca vrei sa declari raspunsul castigator] nu poti da decat o funda
Sper ca te'am ajutat si ca ai inteleshappy

| Mitzura92 explică:

Am inteles si va multumesc tuturor dar au vreo valoare funditele sau sunt doar asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa "dai funda" inseamna sa declari unul dintre raspunsurile primite la intrebarea ta(cel considerat cel mai bun)castigator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mitzura92,raspunsurile castigatoare aduc 100 de puncte in plus la total.Atata tot.