| Alina_3759 a întrebat:

Auziti, cum se fac png-urile in photoscape? dau funda la cel/cea care imi explica, si cum se fac si umbrele alea cu sclipici pe care le fac unii? dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| Vl4dootz a răspuns:

Pai adaugi o pozasi dupa ce ai terminat de editat poza dai file apoi save as. dupacare scrii numele pozei si adaugi la sfarsit png
EX: poza.png

| DarkBlood32 a răspuns:

Pai iti descarci o poza png de pe net apoi intri pe photoscape la editeaza si dai acolo pe meniu si apesi acolo pe poza noua si alegi inaltimea, latimea si culoarea fundalului apoi dai pe obiecte apoi dai pe acel deal si iti alegi png-ul si mult successsssssssss!