| elena17pb a întrebat:

Auziti... dar de ce profesorii nu poarta uniforme?

Răspuns Câştigător
| AlerimxD a răspuns:

Profesorii se îmbracă de obicei în costum (sau cel puţin aşa e la noi).
Sincer, eu cred că le este destul de greu să vină la şcoală şi în fiecare oră să încerce să predea unor copii (20-30) din ce în ce mai neatenţi, în timp ce salariile lor scad.
Au şi ei viaţa lor, măcar să se bucure că nu poartă uniforme.
Xoxo.

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Auzi... dar tu ai drept de vot?

| thegreatgatsby a răspuns:

Fhfghghfh rolling on the floor

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Probabil ar fi mai usor sa poarte ei, ca asa s-ar deosebi sigur de elevi laughing

| Ingerash a răspuns:

Ca ei sunt mai destepti (cica)! unii poarta sa stii.

| Blondamea a răspuns:

Ca-s mai cu mot si la ei nu se aplicaa regulilerolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorbig grinbig grin