| Yoioana a întrebat:

Auziti... E un club nou la scoal "Viata in imagini" si vreau sa ma bag si eu dar imi trebuie un aparat de fotografiat ca nu ma lasa cu telefon cu camera de 5 mg pixeli. Ce aparat credeti ca ar merita sa imi iau? tata a zis ca o sa imi ia asa ca nu as vrea sa il pun sa plateasca nu stiu cate milioane...

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Http://www.cel.ro/aparate-foto-digitale/?gclid=CJ-al7W47qQCFSr-2AodTT-Uzw

uite aici niste modele cu tot cu preturi

| deadea23 a răspuns:

Unu de 8 mp ar fi ok happy
De exemplu Panasonic ar fi bun, uitate pe net la preturiwinking

| sNukki a răspuns:

Un Nikon sau Canon, fiindca sunt printre cele mai bunewinking

| Emmny a răspuns:

Cred ca e bun si Kodak si e la un pret acceptabil sau Nikon d3000tongue