| Ceva ciudat. a întrebat:

Aveam 2000 si ceva de puncte si acum imi arata 0...Care este problema?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

S-a resetat clasamentul, practic ti s-au adaugat punctele agonisite in ultimele ore. In maxim 30 de minute, problema se va rezolva de la sine si iti vor aparea inapoi punctele.

3 răspunsuri:
| LoryM22 a răspuns:

Se reactualizeaza rankurile. Imediat isi va reveni.

| Alissa193 a răspuns:

Si eu m-am cam speriat la inceput. Dar in citeva clipe se restabilesc si punctele si rankul!

| yourfriend_1956 a răspuns:

Stai linistita si mie mi se intampla.iesi de pe cont si intra din nou si-si va reveni.