| Pitic a întrebat:

Aveam la scoalao parada cu rochii confectionate din materiale reciclabile, in fine am facut rochia dar e ca e foarte scurta vaporoasa si parada se tine afara spersa nu bata vantu pentru ca imediat se ridica x_x, nu asta e problema, problema e alta cand vazd atatia oameni uitandu-se la mine intru in panica si incep sa tremur nu numai ca va fi toata scoala dar vor fi si alte licee, imi este foarte frica, cand sunt emotionata devin mai bleaga de cand sunt de obicei.
Nu am nici o idee nu stiu la ce sa ma gandesc ca sa nu mai am acest trac de scena. Acum 1 -2 ani am mai avut tot asa o parada a florilor si tot asa imi era sa nu ma impiedic si buna mea prietena mi-a spus sa ma gandesc ca toata lumea se scobeste in nas, pe mine ma apucat o criza de ras m-am oprit in mijlocul paradei am inceput sa rad isteric si nu ma mai puteam opri norocul meu ca am un ras mai colorat si au inceput toti sa rada cu mine si culmea am luat locul 1 big grin rolling on the floor) probabil pentru ca i-am facut sa rada laughing)

1 răspuns:
| Someonelikeyou a răspuns:

Tare povestealaughing

pai eu iti zic sa te gandesti nu stiu la. berze?thinkinglaughing)))))))

sa te gandesti ca un coleg de`al tau s`a impiedicat si si-a rupt noada fundului.nu stiu. ceva amuzant oricum.si sa pasesti pe podium cu zambetul pe buze.happy