| PostMortem a întrebat:

Aveti careva probleme cu siteul asta...ca eu nu pot sa imi schimb poza de la avatarstraight face Wtf¿?

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ai putina rabdarewinkingSe v-a schimbabig grin
Insa, daca nu se v-a schimba in maxim 20 de minute, inseamna ca poza este prea marewinking

daniela
| daniela a răspuns:

Mai asteapta un pic si incerca iar o sa vezi ca pana la urma o sa reusesti

| dy a răspuns:

Si eu am patit la fel! Trebuie sa insisti, mie mi-a luat cateva zile...incercand zilnic de cel putin 10 ori! Succes!

| Mefisto23 a răspuns:

Si eu am probleme cu avatarul si tot astept sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa se schimbe. Doar asteapta.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poza nu trebuie sa depaseasca o anumita dimensiune. Daca e prea mare, nu apare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da avem
sti tu ce