| zambetcald a întrebat:

Aveti ceva reguli noi la scoala de acest an, sau nimic deosebit?

3 răspunsuri:
| Pisoiul a răspuns:

Eu unul am.Trebuie sa purtam zilnic camasa albastra cu tot cu uniforma.Pentru ca s-a schimbat reforma scolara.Cam atat sa schimbat.Nu e prea mult.

| princess97 a răspuns:

Eu n-am niciuna... laughing... nu stiu daca sa ma bucur sau nu laughing

| Reigns a răspuns:

Regulamentul tot acela este, ceva nou este ca pune poarta cu cartele ( pentru a opri fuga de la ore ) care se deschide dimineata si la orele 12, 13, 14 si avem si portar cand se deschid, daca vede ca este mai mare ( pentru ca la ora 12, 13 ies cei mici, pana in a 5 a, a 6 a ) nu il lasa sa iese. Si avem 2 profesori noi : la fizica ( ce bine pentru ca pe a 7 a faceam cu un profesor care nu mai preda numai la a 12 a :O ) si la muzica ( pentru ca s-a pensionat profesoara crying ) Aaa... si inca ceva nou : colegii sunt mai rai si mai insuportabili ca niciodata ( ma refer la baieti )hee hee