| Cattalina a întrebat:

Aveti chef de scoala maine? eu nu laughing))))))))))). Daca maine ar fi vacanta ce ati >face?tongue: fundatongue

Răspuns Câştigător
| SunnyFlame a răspuns:

Daca ar fi vacanta ...m.as trezii pe la 12 dp.as intra pe TPU,mess, hi5, facebook
as vb cam vreo 2 ore cu uby la tel
dp m.as duce la shopping
Dup as iesi la suc la plimbare in oras
As veni acasa m.as uita la filme si ma.s pune la somn pe la 2 3
ll)

7 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Da am chef deoarece maine imi fac curaj si ii cer nr la un baiat(de telefon)
daca ar fi vacanta as sta pe TPU si la calculator

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Eu maine am pentru ca am desenu franceza muzica geografie si sportulaughing daca maine am fi liberi m-as duce cu sania de dimineata pana seara

| αℓє a răspuns:

Daca ar fi vacanta!
As ppleca in Hawaii.Acolo,stiu macar ca nu ma deranjeaza nimeni.Sarele,mareaaa love struck
Si nu mi-as duce telu`

| Broadband a răspuns:

Daca ar fi vacanta? hmmmmmmmm
as pleca undeva la rude, pe la sibiu, sa mai uit de boschetarii din clasalaughing
de atata cicaleala din partea parintilor,
sa ma recreez, sa plec vreo 4 zile de nebunlaughing
si cam atat

| Lynnaedsalvatore a răspuns:

Nu, n-am chef, da eu nici nu ma duc... rolling on the floor Nu as zice ca ma bucur tare, cu toate ca nu pot nega nimic. Am deja 2 saptamini de cind stau jumatate de zi in spital si jumatate acasa. Am pierdut foarte mult material. Ma tem foarte mult la matematica si la fizica, restul recuperez, no problem.
Vreau sa zic ca e cam naspa sa stai toata ziua pe acasa si pe la spital, a inceput sa-mi cam fie dor de colegi... Sint si plusuri si minusuri...
Na! Mie foarte dor de orele de istorie, am o profesoara de nota 110 la istorie! laughing
Intr-o vreme numai lectia asta imi placea... laughing)

| NoGames a răspuns:

happy Ce pacat ca nu-i vacanta, nu-i asa?! Oricum, daca ar fi, in primul rand nu ar trebui sa-mi mai scriu/invat, cred ca as dormi pana pe la vreo... 11 (cel putin) si desigur ca noaptea probabil: A. as sta pe net/ tv. B. ar veni o prietena la mine big grin. Iar ziua... fff as face orice nu e legat de scoala! Dar maine dam test la romana! si eu nu am invatat nimic! crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic ca n-am.la fiecare ora eu pun capul pe banca. daca ar fi vacanta as invita-o pe fata pe care o plac la cinema big grin