| Daria a întrebat:

Aveti frati, surori? Cat de bine va intelegeti cu ei? Care e diferenta de varsta dintre voi? Merci celor care raspund, trebuie sa fac un chestionar la cultura civica.happy

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu, nu am. Dar sa presupunem ca am
Mi-ar place foarte mult sa am o sora mai mare. Sa am pe al cui umar sa plang cand imi etse greu. sa avem secretele noastre :X:X:X.Deci ea ar fi cam cu 3 ani mai mare ca mine.Si cred ca m-as intelege bine cu ea, cu toate ca ne-am certa mereu din fleacuri, cum se intampla mai mereubatting eyelashes

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

N-am frati din pacatesad

| QuadruplePersonality a răspuns:

Am un frate mai mic cu o diferenta de 5 ani.
Nu pot sa zic ca ne adoram unul pe altul laughing. Dar nici nu ne batem non'stop happy

| Rioko a răspuns:

Da am o sora : e cu 6 ani mai mare decat mine si ne intelegem foarte binewinking

| Stella a răspuns:

Am o sora dar e virega e 14-15 ani diferenta intre noibig grinhappy

| alissu a răspuns:

Da am o sora, e mai mare ca mine cu 6-7 ani si ne intelegem bine chiar daca e plecata. happy