| anonim_4396 a întrebat:

Aveti idee cum as putea scapa de gusa? Ma deranjeaza si nu stiu ce as putea face, e inestetica. Multumesc!

4 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

"Frumusete pe muchie de cutit"

| Corina a răspuns:

Revin cu un raspuns serios. Cred ca ar trebui sa consulti un medic endocrinolog, caci s-ar putea sa fie vorba de gusa endemica, care impune un tratament adecvat. Sanatate maxima!

| Klara a răspuns:

Nu poti scapa asa simplu, cel mai bine este sa faci o interventie chirurgicala. De slabit degeaba incerci, ca atunci toata pielea o sa ti se lase si o sa arati si mai inestetic.

| pisicel_5329 a răspuns:

Liposuctie laughing