| xXveronikXx a întrebat:

Aveti idee cum se da funda?

Răspuns Câştigător
| LuciaCristina1996 a răspuns:

Daca ai mai multe raspunsuri si vrei sa-l declari pe unul castigator, in partea dreapta iti apare un patrat unde scrie,, alege raspunsul castigator,,.Dai click, si gata! Funda?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... uita-te la ce postez acum si in dreapta apare : Alege raspunsul castigator si daca apesi acolo imi dai funda, de fapt s-ar putea sa mai trebuiasca raspunsuri ca sa apara la toti asa... Poate imi dai funda mie

| Alexandra0797 a răspuns:

Cand cineva raspunde la intrebarea ta tie iti apare raspunsul iar putin mai in dreapta in apare '' Ofera funda '' sau castigator cum o fi oh go on si dai click o sa te intrebe daca sigur vrei si tu zici da sau anuleaza

| raimbowfly a răspuns:

Sa iti explic daca primesti raspunsuri la o anumita intrebare pe care ai publicat-o tu chiar langa raspunsul dat de o anumita persoana iti apare ca o funda apesi pe ea si gata

| LuciaCristina1996 a răspuns:

Cui dai funda?

| xXveronikXx explică:

Ok mersi mult

| DAC a răspuns:

Mai intai, trebuie sa pui o intrebare pentru a acorda o funda. Dupa ce ai analizat raspunsurile si vrei sa oferi cuiva funda, langa raspunsul lui in dreapta gasesti o funda gri, cand plimbi mouse-ul pe ea, ai sa vezi ca se face portocalie.
Dai click pe ea si asta este.
Enjoy!

| xXveronikXx explică:

Cine imi da id lui ii dau funda

| Antoniacopiluța a răspuns:

Funda o dai celui mai bun raspuns.Pai cand iti raspunde cinvea, in dreptul raspunsului este o funda alb-negru pe care scrie "Declara raspunsul castigator" tu apesi pe ea si gata dar poti da si "Cancel" daca te razgandesti.

| christianchristian a răspuns:

Cati ani ai ma?