| mada123_2154 a întrebat:

Aveti idee de ce imi intra greu pe Yahoo Messenger?

Răspuns Câştigător
| ZoZoHeart a răspuns:

Buna!
Probabil ca nu ai conexiunea prea buna la net. Daca nu e asta problema, ai calculatorul prea incarcat. Ar mai putea fi o problema: se poate sa-ti gresesti userul sau password-ul (parola) si stai nu stiu cat timp pana iti zice ca ai gresit laughinglaughing
Mie mi se mai intampla uneori si sa laughing fi multi online si cred ca de aia rolling on the floor

6 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Din cauza netului, virusilor din pc.

| hayley a răspuns:

Virusi sau pur si simplu merge calculatorul greu :-|

| Owakey a răspuns:

Bună!

Păi din 4 motive:

1) Ai un PC prea slab (rami putini, placa de bază de generaţie trecută).
2) Ai un virus in PC care incetineste viteza lui.
3) Ai calculatorul prea încărcat
4) Merge net-ul prea încet

Sfat: Scanează odată PC-ul cu Atnivirusul tau şi dacă nu găseşte nimic, schimbă-ţi PC-ul!

Baftă!

| Phoenix1 a răspuns:

Stiu eu inainte de a porni calculatorul sau a face orice sa intri intr-un document trebuie sa dai F5 sau click dreapta si apoi refresh(reprostpatare) si nu vei mai intampina probleme.Succes fundita:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce iti intra greu pe Yahoo Messenger? Poate vrei sa spui ca intri greu pe Yahoo Messenger! Ma rog... exprimare asta... nu are importanta. Ideea e de unde sa stim noi ce ai in calculator sau ce are netu tau de nu-ti merge bine messu? De unde legatura? Ce suntem noi? Robotei conectati la calculatorul tau? Pune intrebari mai serioase fato!

| denispatrik a răspuns:

De fapt nu numai tie iti intra greu pe net.
Cei de la YahooMessenger au niste probleme cu serverele, chiar daca ii o companie foarte mare.
Asa ca nu te stresa ca o sa se rezolve si asta.winking