| mihaela blondina a întrebat:

Aveti idee de niste statusuri mai triste dar si de dragoste

7 răspunsuri:
| VladRO a răspuns:

Sincer, habar nu am ce inseamna "satusuri", "trite" si "gragoste". Daca poate cineva sa imi traduca si mie termenii, as fi recunoscator. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze, nu vorbesc pachizdaneza.

| b3bita a răspuns:

Sa mor eu daca am inteles ceva ...scuze

| taker009 a răspuns:

De gragoste nu stiu...de dragoste gasesti pe statusuri.ro categoria dragoste

| Any_6884 a răspuns:

Nu plange niciodata pentru cineva care nu merita, pentru ca cel care merita nu te va face niciodata sa plangi. Merge atunci cand suferi :pe. l-am dat si la pr mea

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Scumpa mea dar ce ai scris tu acolo?
Pt imaginea ta mai uita'te si la tastatura cand scrii, si nu de geaba raspunsurile sunt trimise dupa ce apesi "raspunde" si "Doresc sa public", exista "doresc sa editez" ai posibilitatea sa te corectezi, e greu?