| Adeline_7224 a întrebat:

Aveti idee la ce virsta se casatoresc femeile musulmane? chiar sunt curioasa, am inteles ca de cind le vine menstra ...asa o fi?

1 răspuns:
| katy a răspuns:

Nu e adevarat.depinde daca e vorba de o familie de musulmani cu minte comunista care traieste doar dupa legile Coranului isi marita fata si la 16 ani chiar si mai mica,atunci cand gaseste un sot pentru ea, cu aceeasi situatie financiara. Daca e vb de o familie de musulmani mai limpezi la minte sunt liberi sa se casatoreasca atuncic and vor ei, la orice varsta