| aymar_8772 a întrebat:

Aveti jurnal, scrieti in fiecare zi in el, despre ce scrieti?

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Zilnic nu scriu dar si cand scriu uit de ceas. Cel mai mult am scris noua ore fara pauzalaughing
Toate frustarile mele se gasesc acolo. El nu ma compatimeste si nici nu ma judeca si ma asculta in felul luiwinking

| gigiro a răspuns:

Jurnal-numele provina de la jour (franceza), care inseamna zi. Ce se poate scrie intr-un jurnal? Ce se petrece in acea zi, ce simti, tot ce vrei. De aceea marinarii au un jurnal de bord. Nu cred ca poti sa te inspiri de la altii, pentru ca e ceva privat, inviolabil-poti scrie orice-ti trece prin cap. Jurnalele celebre pot fi sub forma unor scrisori de dragoste adresate iubitului existent sau inexistent, mici poeme(personale sau nu ), citate, observatii despre viata.

daniela
| daniela a răspuns:

Am avut pana cand mama mi l-a gasit si a citit ce scrie de atunci adio jurnal

| antonia09 a răspuns:

Buna,
In adolescenta obisnuiam sa tin un jurnal in care imi scriam impresiile depre ceea ce m-a impresionat in acea zi. Scriam despre orice, in functie de evenimentele placute sau triste.
Mult succes pe viitor,

| dya a răspuns:

Si eu am jurnal, nu scriu chiar in fiecare zi dar la ceva timp tot scriu. Eu scriu ce fac in ziua respectiva, desenez, compun poezii sau compuneri in el, amintiri si tot ce am pe suflet bucurii, tristeti. Mai critic pe cei din jurul meu s-au uneori ii laud si multe chestii:X

| powergirl a răspuns:

Nu tin asa ceva sa scriu in fiecare zi e o prostie sa scrii ce ti s-a intamplat in fiecare zi parerea mea. eu scriu cadn ma simt singura si nu am la cine sa imi spun oful meu si asa intr-un fel ma descarc si imi revin in rest nu scriu in fiecare zi ca nu are rost

| romanionu a răspuns:

Nu am un jurnal dar am un caiet in care imi scriu lyrice in functie de starea mea sufleteasca pe care le cant uneori happy

| roberta_7421 a răspuns:

Salut! da, am avut si scriam tot ceea ce mi se intampla intr-o zi, ce simteam, ce gandeam sau de multe ori scriam ce au patit colegele mele si daca era mai amuzant radeam de ele, dar bine inteles nu mai afla nimeni.cred ca daca il caut inca il mai gasesc.scrie si tu unul si dupa cateva luni sa dai paginile inapoi si sa citesti ce ai scris. e super amuzant si in felul acesta iti impartasesti gandurile fara ca cineva sa te critice.

| Crucified a răspuns:

Jurnal? Mă cac în el de jurnal. N-am scris niciodată într-un jurnal şi nu voi scrie niciodată. De ce mi-aş pierde vremea scriind într-un jurnal căcaturi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am avut, scriam in el aproape zilnic, despre lucurile care mi se intampla, etc, dar in ultima vreme nu am mai scris nimic, si am renuntat la el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am jurnal, nu scriu in fiecare zi ...scriu in el doar cand am nevoie sa vb cu cineva si nu vreau sa afle altcineva de problemele mele, imi e mai usor sa imi rezolv problemele asa mai ales ca eu detin toate informatile necesare pentru rezolvare dar intr'o stare mai nasoala sa ma gandesc e greu asa ca mai bine scriu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@daniela si ce scriabatting eyelashes.

| luna_9427 a răspuns:

Nu trebuie sa scrii in fiecare zi... scrii despre tine, sentimente, bucurii, tristete...