| LoveMusic a întrebat:

Aveţi link de youtube sau trilulilu audio pentru această melodie: Nevoie urgentăăăăăăăăăăăăăă!

http://dansezpentrutine.protv.ro/......ideo/37718

P. S: A doua piesă, aceea cu "Kayle Takia" :)) Sau cum o fi. :D În concluzie cea de la minutul 00:43. Vă mulţumesc! Am nevoie urgentă! Dau fundăă! :x Am pus vreo 2 întrebări şi nici un răspuns. Vă rog, am nevoie. Dacă ştiţi şi cealaltă melodie "Hunghiai" :)) Nu ştiu cum se scrie, scuzaţi. piesa e mai de junglă. Dar oricare e binevenită. Mulţumesc.

1 răspuns:
| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Sincer nu stiu melodia cum se numeste dar sigur e indiana.