| radu75 a întrebat:

Aveti obiceiul de a umbla prin telefonul iubitei/ului?

Răspuns Câştigător
| wormy a răspuns:

Inca n'am avut ocazia, cand o sa il am in mana...nu'mi mai scapa laughing

5 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Nu, nu fac asta, dar cand umblu cu telefonul lui, nu ma uit la mesaje sau apeluri pierdute, doar ma joc cu telefonul ca e touchscreen. big grin

| gigiro a răspuns:

Se spune ca in poseta unei doamne, sa nu cauti niciodata. Cred ca in curand, aceasta zicala se va imbogati si cu telefonul. Insa, daca nu ai incredere in ea, simti ca te minte sistematic, poti s-o faci, pana gasesti dovada. Dupa aceea te opresti cu spionatul, ca nu-i frumos, si cine stie peste ce surprize dai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, cand primeste un mesaj si suntem impreuna imi zice ca a primit mesaj de la x si ma lasa sa ma uit la respectivul mesaj. Mi se pare corect sa stie cand ma uit pe telefonul lui pentru ca asa se intampla si in cazul meu si nu mi'ar placea sa umble pe el fara sa stiu. Nu e vb de ascuns lucruri dar nu e frumos, si noi ne respectam unu pe altu.

| Ooarecare a răspuns:

Nu, din moment ce nici mie nu mi-ar placea sa-mi umble el in telefon. sunt chestii care pot fi interpretate gresit sau care pur si simplu nu-s treaba lui... si reciproca e valabila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuu. E de prost gust ( cel putin pentru mine )
Stii si tu reclama aia... Daca ai gasi telefonul meu...
Citeste si asta http://www.kudika.ro/articol/special/6031/P-Telefonul-altcuiva.html :P
Numai bine

[ M ]