| LikeACandyxD a întrebat:

Aveti prieyeni gen sclavi? Adica de aceea care cara cartile celor mai populari, ca in filmele americane?

4 răspunsuri:
| lowraider26 a răspuns:

Nu nu cred ca sunt oameni de acestia pe care sa ii cunosc dc intrebi?

| robe_5426 a răspuns:

Mdahoh go on.....Is multi oamenii asa...dar mai tarziu v-a fii invers sclavul va devenii ''The boss''tongue. Funda?

| Sweetyass a răspuns:

Da, desigur. Fata cea mai populara din clasa mea o are sclava pe cea mai buna prietena ai ei. Mereu fac haz cu prietenele mele de acea fata pentru ca face tot ce ii spune fata cea populara. Sta numai in spatele ei si ii aduce tot ce are nevoie. Noi ii spunem sclava...

| IMS a răspuns:

Dalaughing