| LenorParfumelle a întrebat:

Aveti prosti in clasa? Daca da, descrietii. Cel mai mare prost descris primeste funda.

Răspuns Câştigător
| AndiNyctophilia a răspuns:

De cand asteptam asemenea intrebare...
Deci, avem unul gras, caruia ii iese slanina de sub tricou, obsedat de shaorma si de troleibuze (O_o).
Are parul rosu de zici ca si l-a oxidat, iar cand isi dai jos ochelarii o sa vezi un fel de molusca, cu ochii si gura adanc infipte in cap(pentru mine e o imagine horror). Mereu cand merge pe undeva face ca o ambulanta, si se aude destul de tare. Datorita lui am devenit clasa cea mai populara din liceu.

| LenorParfumelle explică (pentru AndiNyctophilia):

Cum adica face ca ambulanta?

| AndiNyctophilia a răspuns (pentru LenorParfumelle):

Adica asa cum ai citit. Mereu cand merge pe hol/in curtea scolii/la cantina sa-si ia shaorma/pe strada/oriunde, face ca o ambulanta, da nu asa, incet, zbiara tare sa-l auda tot poporul. Odata a speriat-o pe profa de engleza, care a crezut ca vine o ambulanta adevarata, de s-a intamplat ceva grav cu cineva.

24 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Deci avem o fata ( Drutza-porecla) cea mai proasta dintre prosti. Are media generala sub 7.90. Cand o pun profesorii sa raspunda ea se uita la ei de parca ar vorbii in chineza si nu scoate un suntet. Se joaca cu papusi, enervanta, copilaroasa.Are o moaca de peste, si pestele e mai frumos oh go on cand incerc sa-i explic ceva se uita la mine dar nu aude nimic de parca ar fi atenta la cosurile mele sau altceva laughing doamne, toata clasa isi bate joc de ea. Si toti profesorii spun de ea ce proasta e altor clase, deci toata scoala o cunoaste.

| Elvina a răspuns:

Cum poti numi pe cineva prost? Ti se pare ca esti cel mai destept om de pe Terra?

| LenorParfumelle explică (pentru Elvina):

Asa bine numa sa vreau si pot. Si da sunt.

| 愛日本 a răspuns (pentru Elvina):

Unii sunt chiar prosti...rau

| Elvina a răspuns (pentru 愛日本):

Eu nu cred asta.

| LenorParfumelle explică (pentru Elvina):

Ba da ba crezi.

| 愛日本 a răspuns (pentru Elvina):

Nu crezi =)))))))?
doamnee... ce-i cu lumea asta. uite-i facebook-ul http://www.facebook.com/adelinutza.dulcika

| Elvina a răspuns (pentru 愛日本):

E doar o fetita. Nu-nteleg ce nu-ti place. Daca nu te intelegi cu ea, sau daca nu e asa cum vrei tu, asta nu insemna ca e proasta.

| 愛日本 a răspuns (pentru Elvina):

Draga fata cu capu-n nori, nimeni nu se intelege cu ea, tu chiar no cunosti. am incercatde n ori sa o cunosc cu adevarat sa vad daca e de gasca dar e super enervanta si in poze arata bine dar daca ai vedea-o in realitate.
Si oricum ma crezi sau nu, nici macar nu ma intereseaza, atata timp cat e adevarat si am de ce sa ma rad n-are rost sa ma contrazic cu tine, daca nu intelegi. Soarta... apara-i pe prosti

| BadSoGooD a răspuns (pentru 愛日本):

Raisa nu te simti asa? Scuze ca te intreb dar esti asa de nesimtita? Tie ti-ar placea daca ai fi in locul ei?
Pe langa toate astea ii mai pui si facebook-ul aici.

| BadSoGooD a răspuns (pentru 愛日本):

Bine ca esti tu cea mai perfecta dintre toti sad

| 愛日本 a răspuns (pentru BadSoGooD):

Daca nu ma credeti, nu suport ca cineva sa-mi zica ca mint. Si eu nu am zis ca sunt perfecta, si nu nu mi-ar placea sa fiu in locul ei, dar data totusi as fi nu mi-as mai enerva colegii si as invata macar cat face 2+2.

| Chérrrie a răspuns:

Am un coleg prost, dar nu asa..prost,prostlaughing Merge la sala si a venit odata la scoala si era randul lui sa fie de serviciu, si sa stearga tabla..si vine el cu un tupeu "Nu pot sterge tabla. Am febra, pentru ca merg la sala"..are fite si cred ca o sa il bat pana in clasa a 12-a.laughing Nu il mai suport. Nu invata, rade ca o sfecla si se imbraca ca un cocalar.

| AtateaConditii a răspuns:

Am vreo 2. Face mereu figuri de prost cand se bate are n stil ciudat de aparare, daca ridici degetul se inghemuieste ca si cum ai arunca cu un bolovan.Altu se baga in seama ca prostu in orice discutie chiar daca nu stie despre ce e vorba vorbeste aiureli ca sa se afle in treaba.Raspunde la ore chiar daca nu stie raspunsul si profa se enerveaza ca de obiceihee hee.Si o fata care vorbeste intruna despre tot ce face, chiar si cum respira explica la prietenele ei si gesticuleaza cu mainile parca ar fi mimă si cand rade isi da capul inainte ca si cum e gata sa ii fie taiat gatullaughing.

| BadSoGooD a răspuns (pentru AtateaConditii):

Sigur nu esti tu?

| AtateaConditii a răspuns (pentru BadSoGooD):

Tu esti aici ca sa raspunzi la intrebari sau sa comentezi la raspunsurile altora?

| ZK a răspuns:

Da.Am o colegă, Andrada care e cu un an mai mare ca toți pentru că a rămas repetentă.Iar noi am întrebat-o într-o zi căt face 60x60 și a spus că 1200.hee hee

| sniper2998 a răspuns:

In pla mealaughing trebuia sa-mi dai mie funda! Am un prost in clasa, nu e enervant, e prietenos dar cand ii vine nebunelile (dupa a 2 ora la scoala) incepe prin timpul orei sa isi scoata penisul si se joaca cu el si se loveste peste el si il mai si arata la fete (toate raman mute) si dupa ce il arata bine se loveste tareeeee peste el si spune "ah nu mai dau ca l-am invinetit" si nu trece 10 minute si isi da iar, dupa ore la plecare, le pune in fuga mana la tate la fete si alearga vanat de la bataile ce si le ia de la ele... e comic ca e plinut, are o mimica gen Edie Murphy si ii tot spune cateodata unei colege (mai curve) "fa izabelo fa, date fa ca iar te ***"laughing)))))rolling on the floor)))rolling on the floor)))rolling on the floor)))rolling on the floor))rolling on the floor)))rolling on the floor))))

| alexxxu a răspuns:

Toti care au respuns si au caracterizat un copil sunt niste retarzi..ba distrusilor voi v-ati gandit vrodata ca acesti copii au probleme acasa sau poate sunt bolnavi?(in cazul baiatuluimai gras)voi nu va uitatila voi da radeti de altii care nu le stiti situatia de acasa.un sfat uitati-va la voi si apoi vorbitiwinking

| AndiNyctophilia a răspuns (pentru alexxxu):

In primul rand, eu daca ma uit la mine imi place ce vad. In al doilea rand, a intrebat, si eu i-am raspuns. Inteles-ai?

| DUNHIL a răspuns:

Am 1 e un tamp. Il intreaba profa intr-o zi :,, Robert ce ai patit?" Asta:,, O venit Ionut si mi-a pus piedica.Si mi-a spus :,, na ca ti-am f***ut o piedica" laughing)))))))) Funda!?

| LenorParfumelle explică:

Fratzilor aia care comenteaza aiurea la intrebarea asta sa bea detergent de vase lenor.