| Bianca_3626 a întrebat:

Aveti vreo idee de un program care sa editeze o poza ca asta? http://3.bp.blogspot.com/......0/reee.jpg
sau un site ceva:D Fundaaa

Răspuns Câştigător
| pixeel a răspuns:

@Bella: poza aia e editata in photoscape. in Photoshop poti face lucruri mult mai interesante, si poti lasa pantalonii aia rosii, fara urma de blur in jur.
Ia tu orice poza in genul aleia (color), ia photoscape-ul, du-te la editor, deschide poza.

FILTER> BLUR (selectezi cat de blurata vrei sa fie poza)> OK.

FILTER> REGION OUT OF FOCUS > GRAYSCALE (pune Xul galben in zona pe care o vrei colorata)> OK.
greu.

3 răspunsuri:
| Grimalkin a răspuns:

Poza aia e editata cu PhotoScape happy

| pixeel a răspuns:

Plus ca, crede-ma ca lucrez de trei ani in Photoshop si fac diferenta intre edit-uriwinking

| ßεℓℓª a răspuns:

Draga geniule Grimalkin, poza este editata in photoshop.
O poti edita pe www.photoshop.com sau iti iei Picasa.;)