| qAdrian445 a întrebat:

Aveţi vreo idee de unde vine faza cu "Se numeşte ţeapă, n-ai mai loat ţeapă? Forţa steaua forţa steaua, hey, hey"... Mulţumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la o pagina de Facebook "PPT Outlet" ce sustinea ca vinde Nike-uri, si o fata a comandat de o suma de 350 de lei din cate am inteles, si i-a trimis tenesi la 15 lei, si dupa ce i-a venit coletu` aia l-a contactat pe Facebook si ala s-a mai luat si in gura cu ea, si i-a zis faza asta.