| alexa17 a întrebat:

Aveti vreo idee despre cum as putea sa ma razbun pe profa de romana. este tanara, necasatorita si fregventeaza cluburile. va multumesc

5 răspunsuri:
| LLLLLLLL a răspuns:

Pai cum ar fi niste poze pe un panou din scoala in care sa se afle profa de romana in ipostaze indecente?!(ca tot ziceai ca le are cu cluburile). dar daca nu te supara intrebarea mea... ce ti'a facut de vrei sa te razbuni pe ea?

| Nicoleta a răspuns:

Sa te razbuni pentru ce?

| Psihiatra a răspuns:

Din moment ce e profa, eu zic sa nu faci nimic pentru ca te`ar putea arde rau la medie straight face ar trebui sa o iertzi happy

| Nicoleta a răspuns:

Antonia are dreptate.Gandeste-te si la ce se va intampla dupa.

| dexro a răspuns:

Si ce daca merge mai prin cluburi? ce doar nu ii baba?