| Anileda a întrebat:

Aveti vreun animalut? sau mai bine spus va plac animalele?

Răspuns Câştigător
| catthshshshs a răspuns:

Imi plac foarte mult animalutele.Am acasa un catel si un motanel extrem de dragalasi. Mi se par niste suflete cu adevarat inocente si de care trebuie avut grija tot timpulwinking

22 răspunsuri:
| alexalex07 a răspuns:

Eu am iepurasi vreo 13 si sunt atat de dragutihee hee

| ViseColorate_4467 a răspuns:

Le adoooooooor:X:X:X:Xam si eu o catelusa cocker, o cheama rona si e o dulcee:X

| christina_5675 a răspuns:

Da, am un coker spaniol-e fetita si o ador :X:X

| Pinkyx a răspuns:

Daaa imi plac:X
Am avut 2 papagalibig grinsad
Si mai de mult un porcusor de guineabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi plac foarte mult animalele.Am o pisicutawinking.

| Ana a răspuns:

Am un catelus love struck, si normal ca imi plac.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Da imi plac foarte mult, le iubesc emorm si nu suport sa le vad in suferinta, am avut un hamster, dar a muritstraight face.

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Da imi plac foarte mult...am avut 3 hamsteri si 3 papagali...acum mai am 1 hamster si 2 papagali big grinhee hee

| cretzufinish a răspuns:

Am pesti si broasca testoasa. Mi-as dori un catel pufos si cret. Nu-mi plac, insa, javrele big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap sunt foarte adorabili:X am o catelusa:X si un papagal:X.

| ilovemusic a răspuns:

Nu am, dar mi-as dori.

| Helvete a răspuns:

Imi plac foarte mult. Nu am, dar mi-as dori sa am. O pisica, mai exact, dar nu ma lasa ai mei. Dar lasa ca mai trebuie sa indur vreo 4-5 ani pana voi fi pe cont propriu, si atunci imi voi putea lua una. happy

| L a răspuns:

Imi plac, dar nu toate.` si am 2 papagali love struck, pe care ii ador happy

| ÅñdRa a răspuns:

Buna
am doi pisicutzi si sunt atat de frumosi:X

| simona_6231 a răspuns:

Da am un catel pechinez...Panchi il cheama:X

| bibubibucilescutascescu a răspuns:

Eu am un porcuşor de guineea-cred că este fetiţă. E neagră cu o pată alba pe spate. Ce draguţă când chiţăie!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu am dar iubesc animalele.
Pa, pa.

| SufletDeCopil a răspuns:

Dap, eu iubesc foarte mult animalutele.mai atunci cand sunt mici sunt ff simpatice love struck. am un catelus si 2 iepurasi love struck pe care ii ador. sunt foarte jucausi si ma fac vesela mereu kiss

| Kassandra1408 a răspuns:

Am avut doi perusis f inteligenti care au fost eliberati intr-o vara, un mic hamster f grasut Mickey, un sarpe de gradina gasit la un picnic, Nagini, si momentan am un motan slabanog, bobitza si o pisicuta de abia salvata Monica - sper sa aiba puisori- unu dintre ei se va numai Oscar!

| nicu_3864 a răspuns:

Da imi plac, in special cainii.Am unul mai deosebit care zambeste cand il chemibig grinbig grinbig grin

| Wicca a răspuns:

Am un motanel, dar nu il tin in casa. Mi-as dori o Chinchilla sau o Iguana.

| Zâmbărici a răspuns:

Am un pittbul... Unii spun ca sunt periculosi. E daa normal ca sunt daca se simt amenintati...hee hee