| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Avetzi animale de casa?:d daca da ce animale
vreau sa imi ziceti daca aveti animale d casa care sunt dulciurile voastre preferate si emisiunile si nu ma refer la desene

Răspuns Câştigător
| Prishille a răspuns:

Am o pisica, imi place ciocolata si prajiturile de cofetarie (tiramisu, ora 12, diplomat, savarina, belcolade etc) si emisiunea preferata nu am: cand vreau sa vad ceva imi caut un film, sau un documentar interesant pe net, nu ma uit la tv, decat foarte rar(cam 1 data la 2 saptamani).

1 răspuns:
| perfusion a răspuns:

Pai am un Pincher foarte pitic.e foarte rar in craiova stiu ca sunt decat 4-5 exemplare.Imi plac foarte mult bezelele. si Mtv din greu.