| Zyxod a întrebat:

Azi am dat examenu la romana si pe prima foaie am scris unde era scris Proba)* Evaluare Nationala si acolo la materie am scris sub aia unde scria proba si nu mi-am dat seama adica am scris cu un rand aiurea, are ceva?

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Da normal ca are. Dar profesorii nu se uita peste ele? Nu ti-a zis ca ai gresit si ar fi trebuit sa-ti dea alta foaie straight face

| Zyxod explică (pentru 愛日本):

Eu acum cand am ajuns acasa mi-am dat seama crying
si e grav sad?

| 愛日本 a răspuns (pentru Zyxod):

Da este grav, ar putea sa iti anuleze lucrarea.

| SuperMagicSmile a răspuns:

Da! De ex., o colega de-a mea a scris la disciplina doar "romana" ptc. nu vazuse ca mai sus scria si "limba si literatura" si au pus-o sa transcrie lucrarea, chiar daca scrisese deja 4 pagini.

Si pe un tip l-a pus sa-si transcrie lucrarea in ultimele 20 de min. deoarece cand isi numerotase paginile in coltul de jos al paginii le incercuise, si nu avea voie.

La fel cu alti elevi care in loc sa taie tot randul au taiat doar cuvantul gresit, si corectorii le-au taiat ei tot randul.De aceea trebuie sa fim foarte atenti cand le completam, eu una faceam atac de panica daca scriam o litera mai ciudatlaughing

| Denisa885 a răspuns:

Da, are! se considera semn!