| dulc3'maria a întrebat:

Azi am fost plecata si am ratat serialul din cameleonii si as vrea sa stiu ce s-a intamplat? daca s-a uitat cineva si poate sa imi spuna si mie va roooglove struck
Ce a facut Solange. a fost la hotel cu Patricio?

Răspuns Câştigător
| alexa a răspuns:

laughing
da tare a fost in seara asta
sti ca a zis ca. i va pregati o surpiza si asa a fost:s. a dus cu verisoara ei intr. un magazin cu haine sexi si nu stiu ce a cumparat de acolo ideea e ca saracul patricio desi trecuse prin multe pe acasaa cu tatal lui ca nu voia sa. l lase (a reusit in cele din urma sa ajunga) cand a ajuns a vut parte de o surpriza super. el incepuse sa danseze sa se dezbrace,"sol"era in pat si se facea ca doarme, dar de fapt era o papusalaughing. cand a vazut. o s. a enervevat si a plecat acasa la ea si i. a facut scandal. dar ea i. a reprosat tot ce avea de la faza din sala de sport
asa
cu sebastian sti ca aflase de la unul din elevii sai de niste cuvinte si a incercat sa faca o legatura intre ele:astfel a descoperit intr. o discutie cu augusto ca era un incendiu la inchisoarea tatalui sau. s. a dus acolo, a alfalt la ce spitla era si nu murise, dar il va muta la inchisoarea unde este si pedro.
mama lui ulises s. a angajat la tatal lui patricio ca servitoare (cyu ajutorul ui sol)pentru ca pe cealalta o daduse afara dupa cum sti
in rest nu stiu ce sa. ti mai zic
oricum maine o poti vedea in reluare de la 9:30 mi se pare ca sa vezi fiecare faza, ca e altfel...si nu se merita sa pierzi
pa pa

9 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

Ce tare a fost laughing

Patricio a avut parte de o mega extra surpriză. Solange şi Cristina au fost într-un magazin de unde au cumpărat ceva sexy din câte a arătat.Patricio cu greu a ajuns la hotel, a început să se dezbrace şi "Solange" dormea în pat.Cand a văzut că era de fapt o păpuşă inofensivă, s-a enervat şi a găsit un bilet în care Sol îi transmitea câteva cuvinte. Apoi, Patricio a plecat acasă la Sol şi s-au certat de mama focului, scoţând-o pe Cristina afară în timp ce avea loc discuţia dintre cei doi.Sebastian a aflat de la Bruno (cel cu halucinaţiile) o legătură între numele Armando (tatăl lui), moarte şi foc. După ce a vorbit cu "Stăpânul" după cum ştii,"Stăpânul ca răzbunare a incendiat închisoarea şi Sebastian a făcut legătura între cele trei lucruri. Unii oameni au murit alţii au fost duşi la spital. Tatăl lui din fericire nu murise.Sebastian aflase de închisoare dintr-o discuţie cu "Augusto Ponce de Leon". El a aflat că pe tatăl lui, îl va muta la închisoarea unde este şi Pedro.Valentina a fost sunată de Pedro de pe un telefon de contrabandă şi vorbind cu el, l-a atenţionat de faptele "Stăpânului". Apoi a venit un gardian şi Pedro oprise discuţia pentru ca să nu fie prins.Mama lui Ulises a fost angajată la tatăl lui Patricio ca servitoare cu ajutorul simpaticei Solange.La şcoală, Solange/Sol şi Ulises/Uli, şi-au reamintit de sărutul furat la fântână. Ulises şi-a cerut scuze şi Sol i-a spus că ţine foarte mult la el dar este bine să se oprească aici, suferind amândoi.

Cam atât a fost. Dimineaţă, la ora 09:30 poţi vedea reluarea.Merită văzut! Când am văzut faţa lui Patricio am râs laughing Sper să-l vezi şi tu! love struck

Te pup kiss Noapte bună wave

| zumba zumba a răspuns:

Da tare a fost in seara asta

sti ca a zis ca. i va pregati o surpiza si asa a fost:s. a dus cu verisoara ei intr. un magazin cu haine sexi si nu stiu ce a cumparat de acolo ideea e ca saracul patricio desi trecuse prin multe pe acasaa cu tatal lui ca nu voia sa. l lase (a reusit in cele din urma sa ajunga) cand a ajuns a vut parte de o surpriza super. el incepuse sa danseze sa se dezbrace,"sol"era in pat si se facea ca doarme, dar de fapt era o papusalaughing.cand a vazut. o s. a enervevat si a plecat acasa la ea si i. a facut scandal. dar ea i. a reprosat tot ce avea de la faza din sala de sport

asa

cu sebastian sti ca aflase de la unul din elevii sai de niste cuvinte si a incercat sa faca o legatura intre ele:astfel a descoperit intr. o discutie cu augusto ca era un incendiu la inchisoarea tatalui sau. s. a dus acolo, a alfalt la ce spitla era si nu murise, dar il va muta la inchisoarea unde este si pedro.

mama lui ulises s. a angajat la tatal lui patricio ca servitoare (cyu ajutorul ui sol)pentru ca pe cealalta o daduse afara dupa cum sti

in rest nu stiu ce sa. ti mai zic

oricum maine o poti vedea in reluare de la 9:30 mi se pare ca sa vezi fiecare faza, ca e altfel...si nu se merita sa pierzi

pa pa imi dai mie fundita nu las-o pe alexa aia big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te supara... dar asta nu e un site de povestit telenovele thinking intreaba si tu o prietena sau ceva, n-ai?raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da a fost da nu s-a culcat cu el ci a facut o papuse si-ia lasat un bilet[daca vrei sa te distrezi distreazate ssi spune-le prietenilor tai!] si ppaticio a facut striptis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In serialul de aseara 03. 04. 2010 sebastian i-a spus lui valentina ca vrea sa fie iubita lui.Valentina a refuzat pentru ca nu vroia sa ii franga inima lui pedre si sebastian a zis ca i-o frange lui. Ea l-a respins dar sebastian i-a spus lui valentina ca iubirea lui pentru ea nu se v-a termina.Atunci Valentina a plans foarte tare si sebastian la fel pentru ca a fost respins de ea.Eu sper ca ea sa accepte sa fie iubita lui sebastian si sa se desparta de pedro sa pedro sa moara atunci m-as bubura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No i sooryy poti sa mi dai id tau de mess

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La pacalit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a fost la hotel cu patricio si ai ramas in urma mai sunt putine episoade si se termine intra pe youtube sa vezi de unde ai ramas da eu zic sa faci tot posibilul si sa te uiti la final la camaleonii sa nu il pierzi e super tare