| ake007 a întrebat:

Azi am primit un mail care suna astfel : Galeriile de arta Saatchi fac un clasament cu cei mai renumiti artisti din sec XX... BRANCUSI era pe locul 2 la 300 de voturi distanta de Picasso dar a fost depunctat cu 2000 puncte initial pe motiv ca NU era votat din Romania. Trimite link-ul tuturor prietenilor tai.
Voteaza si TU. Sa le aratam ca ne pasa de artistii nostri, sa le aratam ca suntem ROMANI! Iti ia doar 30 secunde (acum e pe locul 18, inca poate fi salvat).

http://www.saatchi-gallery.co.uk/artvote
Merita sa votam? Eu am votat.

Răspuns Câştigător
| eu_stie_tot a răspuns:

Pe 18. Apasa ctrl+f si cauta brancusi in pagina. Il gasesti. Topul asta a mai fost o data si anul trecut. Am votat si atunci si votez si acum. Chiar, de curiozitate, daca ai ip dinamic poti sa votezi de mai multe ori?

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu cred ca merita dar nu l-am gasit pe Brancusi sad. Voi l-at gasit? Pe ce loc este sal votez si eu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-am ajuns? valorile noastre notificate pe mail, cine-o fi desteptul?