| Andru_6890 a întrebat:

Azi am vazut noua colectie,, creata exclusiv pentru avon" 2010-2011.
Din brosura am inteles ca preturile sunt afisate in sectiunea,, Noutati" pe site-ul lor. M-am logat, am intrat la,, Noutati" si nu le-am gasitthinking
Unde as putea sa mai gasesc preturile? Ar trebui sa mai astept cateva zile? Multumesc frumos:*

Răspuns Câştigător
| iellow123 a răspuns:

Acestea sunt preturile:
Geanta pentru calatorii: 59. 99 lei
Umbrela: 39. 99 lei
GEANTA DE COSMETICE PTR CALATORII: 29. 99 LEI
Suport pentru carti de vizita: 12. 99 lei
Set de recipiente: 15. 99 lei
Etui : 9, 99 lei
Set de pixuri: 8, 99 lei
Penar: 14, 99 lei
Geanta pentru cosmetice: 39, 99 lei
Rucsac: 49. 99 lei
Geanta pentru cumparaturi: 16. 99 lei
Suport pentru acte: 19. 99 lei

4 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Din cite stiu eu daca nu ti arata catalogul nu poti afla preturile. asteapta

| fif2002 a răspuns:

Intra pe www, claudia09avon.eu pe bara din dreapta o sa vezi o poza cu colectia respectiva, da click pe poza si o sa vezi colectia cu preturile respective

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar iellow123 d unde stii preturile?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu le caut dar nu le gasesc...andreea