| SoundPhatCom a întrebat:

Azi am vbt cu un prieten care s-a oferit sa ma ajute cu cel de care imi place. Doar ca am aflat printr-o coincidentza ca acel prieten ma place si ca a suferit foarte mult. Eu il iubesc dar ca pe un prieten... Ce sa >fac?

1 răspuns:
| Sadiss a răspuns:

Pai. depinde acel "prieten" probabil daca il refuzi o sa devina obsedat. incercand de mai multe ori. sunt multe modalitati prin care ii arati ca nu esti interesata. incerci singura sau cu ajutorul altui prieten sa te ajute cu cel care il placi. esti ignoranta cu el cand vine vorba de dulcegareli... ii zici scuza-ma dar eu ti-am cerut ajutorul pentru ca vreau sa vorbesc cu x nu cu tine... improvizeaza cevawinking esti fata mare trebuie sa iti vina vreo idee