| Alee_6805 a întrebat:

Azi...baiatul de care imi place, cred ca si-a dat seama de asta si i-a spus celui mai bun prieten al lui.Problema e ca noi suntem prieteni buni, si imi e frica ca prietenul lui sa nu spuna la toti prietenii nostri.Era ok, era doar intre noi, dar acum... Voi ce ziceti de asta? Vreun sfat? Cum as putea sa reactionez daca afla toti si ma intreaba, sa recunosc nepasatoare sau sa neg totul?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Sa recunosti! Ai avea numai de suferit daca ai minti si ar trebui sa te tot ascunzi! Adevarul, si gata! Trebuie sa hotarasti intr-un fel, alba sau neagra!