| ιмnoвeαυтιqυeen a întrebat:

Azi cand am incercat sa imi bag cerceii in ureche, dupa o perioada destul de lunga de timp, in urechea stanga, a intrat dar cand sa pun surubelul, era acoperita gaura din spate. ce sa fac? crying FUNDA!

3 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Din cauza ca gaura a stat descoperita o perioada de timp, s-a astupat singura.Iti recomand sa mergi la medic sa iti faci gaura din nou, nu incerca tu sa il fortezi pentru ca s-ar putea sa faci o hemoragie sau sa ti se infecteze.

| AndreeaRox a răspuns:

Sau daca nu s.a astupat prea tare mai poti insista cu cercelul...dar daca te doare mai bine faci cum a zis dydy...

| DyDy0503 a răspuns:

Buna...probabil ca gaura urechii tale sa acoperit din cauza ca nu ai purtat cercei, iar acum trebuie sa iti dai din nou gaura in urechie