| criss27sweet a întrebat:

Azi coboram scarile in bloc si este acolo o oglinda mare. In bloc e un om dus cu capu si mie mi-e frica de el. M-am uitat in oglinda si cand m-am intors cu coada ochiului paaarca i-am vazut imaginea, M-am intors gata sa tip si el nu mai era, CE inseamna chestia asttta?

Răspuns Câştigător
| VoiceWithin a răspuns:

Trebuie sa spui parintilor chesti asta, poate ei te ajuta mai bine, probabil ca iti este asa de teama de el incat il vezi peste tot... e normal sad

7 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Probabil doar ti-ai imaginat si el nici macar nu era acolo.
sau
Poate era si a disparut imediat.

| anaid a răspuns:

Ca esti atat de ingrozita de tip incat il vezi peste tot!:-|
Fa ceva in privinta asta vorbeste cu parintii sau chiar cu un psihologhappy

| Emma a răspuns:

Cred ca e din cauza ca ti`e teama de el
Vrei sa te feresti.
Sau poate a fost.straight face
XoXo

| mada12 a răspuns:

Poate ca a urcat scarile si de aia nu l-ai mai vazut...sau ai zis ca "parca" poate ca nu l-ai vazut.tongue

| sylvie a răspuns:

Poate ca este totul doar in imaginatia ta; este normal ca daca mergi cu frica in san pe scari sa ti se para ca vezi acel lucru care te sperie. Ti-a facut vreodata ceva? Sau in ce sens este "dus cu capul'?

| criss27sweet explică:

E dus cu capu adica e nebun si parintii mi-au zis sa nu vb cu el! de vreo 2 ori maam intalnit cu el pe scara eu la et 3 si el la et 4 si s-a uitat la mine a mormait ceva si eu am intrat in casa

| Darkz a răspuns:

Daca acesta este viu inseamna ca poate ti s-a parut...(Daca e mort te bantuie...)
Am o intrebare :
Te-ai uitat bine>? Poate ti s-a parut
oricum inseamna ca o vrea ceva de la tine>>Sfatul meu->Vorbeste cu parintii si spune-le dar nu uita sa zici ca l-ai zarit!